Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

11.09.2019

Rozgrywki

Odsłon: 305

Piotr Ciesielski

Zgłoszenia do rozgrywek zamknięte!

 Znamy już drużyny, które wystąpią w rozgrywkach ŁZKosz w nadchodzącym sezonie (w kategoriach od U13 "w górę")

W kategoriach, w których zgłoszenia już się zakończyły, przyjęto 73 drużyny (rok temu 74). Na koszykarskiej mapie województwa pojawił się nowy klub - KKS Bzura Łowicz, a po przerwie wróciły na nią zespoły: Orlik Ujazd i Lider Tomaszów Mazowiecki. Niestety, na liście brakuje na tę chwilę drużyn z Głowna (TK Alles i GTK) oraz Kutna (KKS Pro-Basket).

III LIGA:

1. AZS PWSZ Skierniewice
2. UMKS Księżak Łowicz
3. ŁKS Szkoła Gortata Łódź

U20M:

1. UMKS Księżak Łowicz
2. ŁKS Szkoła Gortata Łódź

U18M:

1. AZS PWSZ Skierniewice
2. UMKS Księżak Łowicz
3. SKS Start Łódź
4. ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź
5. ŁKS II Szkoła Gortata Łódź

U16M:

1. AZS PWSZ Skierniewice
2. UMKS Księżak Łowicz
3. SKS Start Łódź
4. ŁKS AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź
5. ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
6. MKS Ósemka Skierniewice
7. PKK 99 Pabianice
8. KKS Bzura Łowicz

U14M: 

1. AZS PWSZ Skierniewice
2. SKS Start Łódź
3. ŁKS I Szkoła Gortata Łódź
4. ŁKS II Szkoła Gortata Łódź
5. UKKS Radomsko
6. UMKS Piotrcovia
7. KKS Bzura Łowicz
8. MKS Ósemka Skierniewice
9. PKK 99 Pabianice

U13M: 

1. AZS PWSZ Skierniewice
2. UMKS Księżak Łowicz
3. SKS Start Łódź
4. UMKS Piotrcovia
5. KKS Bzura Łowicz
6. ŁKS Szkoła Gortata Łódź
7. MKS Ósemka Skierniewice

II LK:

1. MKS Ósemka Skierniewice
2. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
3. MUKS AZS UMed Łódź
4. UKS Szkoła Gortata Łódź

U22K:

1. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

U18K: 

1. Widzew Łódź
2. TK Basket Stryków
3. PTK Grot Pabianice
4. AKS SMS Łódź
5. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

U16K: 

1. Widzew Łódź
2. TK Basket Stryków
3. TK Basket II Stryków
4. PTK Ola Pabianice
5. MKS Ósemka Skierniewice
6. AKS SMS Łódź
7. Basket 4EVER Ksawerów
8. UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
9. ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź

U14K:

1. Widzew Łódź
2. UMKS Księżak Łowicz
3. UKS Orlik Ujazd
4. PTK Szmigiel Znaki Pabianice
5. MKS Ósemka Skierniewice
6. AKS SMS Łódź
7. LUKS Trójka Sieradz
8. Basket 4EVER Ksawerów
9. Basket 4EVER II Ksawerów
10. MUKS Bełchatów
11. UKS Szkoła Gortata Łódź
12. UKS Basket Aleksandrów Łódzki

U13K: 

1. Widzew Łódź
2. UMKS Księżak Łowicz
3. IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki
4. PTK CIS Multis Multum Pabianice
5. MKS Ósemka Skierniewice
6. AKS SMS Łódź
7. ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź
8. Basket 4EVER Ksawerów

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz