Gdzie zapisać dziecko?
Wykaz boisk i hal
Dokumenty
Archiwum
Kontakt
Aktualności
Związek
Zarząd
Komisja rewizyjna
Wydział Rozgrywek
Wydział Sędziowski
Statut
Kluby
Ligi męskie
3LM
U20M
U19M
U18M
U17M
U16M
U15M
U14M
U13M
U12M
U11M
Ligi żeńskie
2LK W
U22K
U19K
U18K
U17K
U16K
U15K
U14K
U13K
U12K
U11K
3x3
News
LDZ 3x3
Przepisy gry 3x3
Basketmania 2024 - U15, U17, U23
Basketmania 2024 - OPEN
MBL
Mini Basket Liga
Sędziowie
Przepisy
Ekwiwalenty
Regulamin Wydziału
Regulamin Sędziego
Obsługa tablic
Kontakt
Trenerzy
Kadry
Wszystkie rozgrywki
Wszystkie rozgrywki
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
2 Liga Kobiet W
3 Liga Mężczyzn
U19K
U19M
U17K
U17M
U15K
U15M
U14K
U14M
U13K
U13M
U12K
U12M
U11K
U11M
SEZON: 2023/2024
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
ROZGRYWKI:
U14M
1 Liga Mężczyzn
2 Liga Mężczyzn
1 Liga Kobiet
2 Liga Kobiet
3 Liga Mężczyzn
U-20 M
U22K
U18K
U18M
U16K
U16M
U14K
U14M
U13K
U13M
U12K
U12M
U11K
U11M
U15K
U15M
U20K
Puchar Polski Mężczyzn
Liga Letnia Kobiet
Liga Letnia Mężczyzn
MBL
U19K
U17K
U19M
U17M
LDZ3x3
DRUŻYNY
HALE
TABELA
TERMINARZ I WYNIKI
ZAWODNICY
STATYSTYKI
UKS Siódemka Ozdowscy Kutno
Aktualności
Najnowsze
Ważne
10.05.2024
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze ŁZKosz
09.05.2024
Zespoły z Bełchatowa i Ksawerowa powalczą o finał MMP U13K!
07.05.2024
Drugie zgrupowanie KWŁ młodziczek
03.05.2024
Zakończenie Sezonu w dn. 8 czerwca 2024 r.
01.05.2024
Basketmania 2024 w Manufakturze 1 i 2 czerwca
01.05.2024
Mistrzostwa Strefy 3x3 - TERMINARZE
30.04.2024
Ósemka Skierniewice i ŁKS KM Politechnika Łódzka z awansem do 1/2 MMP U13M!
26.04.2024
Zaproszenie na konsultacje dot. ochrony małoletnich
25.04.2024
Kursy trenerskie na licencje B i C, w czerwcu
25.04.2024
Pierwsze zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzika
06.05.2024
Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików
06.05.2024
PTK Pabianice najlepsze wśród kadetek 3x3
06.05.2024
PTK Pabianice wygrywa strefę U23K
05.05.2024
Juniorzy ŁKS KM mistrzem strefy 3x3
30.04.2024
ŁKS PŁ awansował do 2 LM!
21.04.2024
MKK Boruta Zgierz wygrywa strefę 3x3 (U23M)
21.04.2024
MUKS KING Tomaszów Mazowiecki mistrzem strefy 3x3 (U15M)
21.04.2024
MUKS Bydgoszcz wygrywa turniej strefowy 3x3 juniorek
27.03.2024
MKS Ósemka Skierniewice mistrzem młodzików
25.03.2024
ŁKS Politechnika Łódzka wygrywa III ligę
Newsletter - zapisz się
Zapisz
Sponsorzy
Sponsorzy 3x3
Partnerzy
Wyślij wiadomość